Strona www pomaga w biznesie

Obecnie internet jest wszechobecny. Przepływ informacji jest błyskawiczny a praktycznie każdy człowiek nosi przy sobie mały komputer. W takim wypadku nie dziwi fakt, że każda firma musi posiadać stronę internetową. Właściwie obojętnie czego nie szukamy, siadamy do komputera czy też wyciągamy telefon i szukamy tego w internecie. Tutaj pierwsza podstawowa sprawa. Jeżeli chcemy, aby nasza strona liczyła się w wynikach wyszukiwania, to musi być ona zaprojektowana w taki sposób, aby bezbłędnie działać na urządzeniach mobilnych. Znaczy to że musi być ona RWD. Większość ruchu na stronie pochodzi z wyszukiwarek, one jednak preferują strony, które odpowiednio wyświetlają się zarówno na komputerach jak i na telefonach komórkowych. Oczywiście dostosowanie strony do większej ilości urządzeń wpływa na cenę, taka strona internetowa cena jej musi być wyższa, ponieważ pracy jest znacznie więcej.

To jaka jest konkretnie strona internetowa cena w dużej mierze zależy od tego, komu zlecamy prace. Zupełnie inaczej pracę będzie wyceniała agencja interaktywna, a zupełnie inaczej freelancer pracujący w domu i rozliczający się na umowę o dzieło. Ceny stron internetowych są bardzo zróżnicowane. Najtańsze są wizytówki, których klient samodzielnie nie może edytować. Ich koszt zaczyna się od kilkuset złotych. Strony z oprogramowaniem, które umożliwia samodzielne edytowanie to wydatek kilku tysięcy złotych. Najdroższe są duże i rozbudowane projekty, które mają bardzo wiele funkcjonalności.

Osobną kategorią są sklepy internetowe. Tutaj wymagane jest wiele elementów. Musi być bezpieczny, zapewniać bezpieczeństwo transakcji. Musi być funkcjonalny, klient musi wiedzieć gdzie i jak kliknąć, żeby obejrzeć towar, żeby porównać czy bez problemu znaleźć informację o towarze.

Tak więc jak widać na to ile kosztuje strona internetowa ma wpływ bardzo wiele czynników. Dlatego warto dokładnie sprawdzić oferty i wybrać najlepszego wykonawcę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *