Smakowity czas adwentu – kalendarze adwentowe z kawami i herbatami 2022

Okres świąteczny zbliża się wielkimi krokami i każdy z nas zaczyna powoli zastanawiać się, czym obdarować swoich najbliższych. Ciekawym i uniwersalnym prezentem okazuje się kalendarz adwentowy(https://cupandyou.pl/kalendarze-adwentowe.html), jednak nie ten tradycyjny, wypełniony małymi czekoladkami. W tym przypadku chodzi o kalendarz z herbatami bądź kawami! Przekonaj się sam, jaki to świetny pomysł na prezent!

Prezent na święta jako coroczna zagwozdka

Kto z nas nigdy nie spędził długich godzin na bezowocnym główkowaniu, co sprezentować w tym roku swojej rodzinie czy też znajomym? Często kończy się na pierwszej lepszej książce z księgarnianej wystawy, świątecznych skarpetkach lub kolejnym kubku do kolekcji w kuchennej szafce (który można wykorzystać do zaparzenia pysznej kawy i herbaty).

Koniec jednak z popularnymi i nudnymi prezentami! Kalendarz adwentowy z kawą lub herbatą – to wyjątkowy prezent, który zrobi furorę w gronie Twoich najbliższych! (https://cupandyou.pl/prezenty/na-boze-narodzenie.html)

Kalendarze adwentowe, jakie wszyscy znamy

Każdy z nas od dziecka przyzwyczajony jest do kolorowych kalendarzy adwentowych. Ozdobione uroczymi świątecznymi obrazkami, mieszczą w sobie 24 okienka, na każdy dzień adwentu, które kolejno otwieramy, znajdując w środku słodką niespodziankę – przeważnie czekoladkę lub inny, niewielki drobiazg. Mamy jednak jeszcze jedno, pyszne rozwiązanie, przeznaczone specjalnie dla miłośników kawy i herbaty.

Kalendarz adwentowy 2022 – podarunek dla prawdziwych smakoszy

Kawa i herbata to popularne trunki, jakie niemal codziennie pija większość z nas. Często jednak jesteśmy przyzwyczajeni do jednego, góra dwóch gatunków tych pysznych naparów, którymi raczymy się raz po raz.

A co, gdybyśmy mieli możliwość codziennie skosztować nowej kawy czy herbaty, której jeszcze nigdy nie próbowaliśmy? W dodatku takiej, której wcale się nie spodziewamy! Każde z 24 okienek kalendarza skrywa smaczną niespodziankę w postaci jednego z wielu gatunków herbaty lub kawy. Taką degustacją możemy raczyć się codziennie, przez cały czas adwentu, a poranna filiżanka gorącego napoju do śniadania będzie wiązać się z miłym i smakowitym zaskoczeniem!